Wedding planner Małgorzata Marciniszyn-Świątek

Nazywam się Małgorzata Marciniszyn-Świątek i moja przygoda z organizacją ślubów i wesel zaczeła się kilka lat temu. Konsultantka Ślubna - to mój zawód z zamiłowania. Ukończyłam studia z zarządzania i marketingua umiejętność planowania i zarządzania zdobyłam podczas wieloletniej pracy w branży FMCG. Cechuje mnie odpowiedzialność za powierzone mi zadania, kreatywność i konsekwencja. Moją mocną stroną jest relacyjność, zdolność szybkiego nawiązywania kontaktów oraz umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji i praca pod presją.

Poza tym jestem spełnioną żoną, mamą,  kocham inspirujące podróże, historię XX-wieku, piękną architekturę i antyki. Lubię tenis i chodzenie po górach.

Obecny zawód- wedding planner to coś co do mnie idealnie pasuje, jest spójny z moimi predyspozycjami i charakterem. Przy okazji daje mi sporo satysfakcji oraz możliwości wykreowania by każdy projekt był indywidualny. W pracy konsultantki ślubnej staram się być dobrym doradcą, negocjatorem, mediatorem ale też stylistą i znawca obowiązujacych trendów i dekoratorem. A najwyższy standard usług potwierdza członkostwo w elitarnym Polskim Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych.

Działam na obszarze Dlnego Sląska, miast: Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry oraz mojego rodzinnego miasta Świdnicy.

Zatem zaufaj mi i poznaj moje zasady współpracy.

psks_logo